ساخت و تولید

در این واحد براساس نقشه های فنی و طبق لیست متریال پروژه ، مراحل ساخت و تولید تک تک اجزاء و قطعات مورد نیاز برای پروژه صورت می پذیرد . پس از آماده سازی قطعات در واحد مونتاژ اقدام به نصب و تکمیل مبدل می شود .

طراحی و مهندسی

در واحد طراحی و مهندسی پس از بررسی الزامات فنی، نیازهای پروژه و برگزاری جلسات با کارفرما و واحد مشاوره، مراحل ترسیم و طراحی نقشه های مورد نیاز در ساخت پروژه صورت می پذیرد.

برای نمایش تصاویر با کیفیت بالاتر می توانید روی لینک هر واحد کلیک نمایید

تحقیق و توسعه

تلاش مداوم شرکت ترموچنج جهت دستیابی به روش های نوین برای طراحی و ساخت محصول کارآمد و با کیفیت منجر به تولید مبدلهای BLOC TYPE  و FULL FRAME WELD  شده است. این شرکت همواره تلاش می نماید تا با تولید دانش نوین ، زمینه لازم برای توسعه محصولات و یا تولید محصولات جدید و ارتقای کیفیت فراهم سازد و پاسخگوی نیاز مشتریان و خواسته های کارفرمایان محترم گردد.

نگهداری و تعمیرات سرویس دوره ای

تعمیر و نگهداری جزء لاینفک استفاده از مبدل های حرارتی و سایر قطعات و ماشین آلات صنعتی می باشند، با توجه به توانایی مجموعه ترموچنج در طراحی و ساخت، در بخش تعمیرات می تواند کاملا منطبق با نقشه های فنی و به صورت کاملا استاندارد و با رعایت اصول ایمنی این تعمیرات را در حد اقل زمان ممکن اجرا نمایند.

برای نمایش تصاویر با کیفیت بالاتر می توانید روی لینک هر واحد کلیک نمایید