ساخت و تولید

در این واحد براساس نقشه های فنی و طبق لیست متریال پروژه ، مراحل ساخت و تولید تک تک اجزاء و قطعات مورد نیاز برای پروژه صورت می پذیرد . پس از آماده سازی قطعات در واحد مونتاژ اقدام به نصب و تکمیل مبدل می شود .

طراحی و مهندسی

در واحد طراحی و مهندسی پس از بررسی الزامات فنی، نیازهای پروژه و برگزاری جلسات با کارفرما و واحد مشاوره، مراحل ترسیم و طراحی نقشه های مورد نیاز در ساخت پروژه صورت می پذیرد.

مشاوره فنی

واحد مشاوره فنی با اتکا به مهندسین مجرب، خبره و با تجربه این مجموعه و بهره گیری از دانش روز و نوین، بهترین مشاوره فنی و تخصصی را در اختیار شما قرار می دهند.

استقرار، نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی صحیح و اصولی مبدل های حرارتی و استقرار در کنار واحد های دیگر از بخشهای مهم و خدمات قابل ارائه توسط مجموعه ترموچنج می باشد.

کنترل کیفی

واحد کنترل کیفی در تمامی مراحل ساخت، مونتاژ، تست های پیش از تحویل و پس از نصب در مجموعه هدف؛ با بررسی و اندازه گیری پارامترهای مورد نیاز نسبت به رعایت استانداردهای لازم و حفظ سطح کیفی محصول اقدام می نماید.

تعمیرات و نگهداریسرویس دوره ای

تعمیر و نگهداری جزء لاینفک استفاده از مبدل های حرارتی و سایر قطعات و ماشین آلات صنعتی می باشند، با توجه به توانایی مجموعه ترموچنج در طراحی و ساخت، در بخش تعمیرات می تواند کاملا منطبق با نقشه های فنی و به صورت کاملا استاندارد و با رعایت اصول ایمنی این تعمیرات را در حد اقل زمان ممکن اجرا نمایند.

تحقیق و نوآوری

در این مجموعه ،واحد R&D با بکارگیری ابزار بروز و دانش فنی همواره در تلاش برای پیشرفت و افزایش سطح کیفی محصولات است .

طراحی خاص و منحصر به فرد

طراحی هر مبدل حرارتی بواسطه ابعاد ، نحوه قرارگیری و متغیرهای دخیل در طراحی ، با سایر مبدل ها متفاوت خواهد بود و این مجموعه بواسطه تسلط بر طراحی به راحتی از پس این مسئله برآمده و همواره از چالش های طراحی سربلند بیرون آمده است .

همراهی از ابتدا تا راه اندازی

یکی از مسائل مهم در پروژه های صنعتی خدمات و پشتیبانی می باشد . مجموعه ترموچنج این آسودگی خیال را برای شما فراهم می سازد که از مرحله مشاوره و طراحی در ایتدای پروژه ، تا مرحله راه اندازی و سرویس های سالیانه از خدمات فنی و تخصصی بهره مند باشید .